Kviečiame ir šiemet paremti lopšelį-darželį skiriant 2 proc. paramą

GERBIAMI TĖVELIAI!

Jūsų iniciatyvos ir paramos dėka mūsų įstaigos kiemas tampa įdomesnis ir turtingesnis, gerėja ugdymosi aplinka, nes 2017 metais į mūsų paramos sąskaitą įplaukė 1280 eurų. Tai didelė parama mūsų ugdymo įstaigai.

Nuoširdus ačiū visiems, kurie 2 proc. savo pajamų mokesčio skyrėte mūsų įstaigai.

 2017 m. lopšelis-darželis dalyvavo Lietuvos-Lenkijos projekte „Būk aktyvus – būsi sveikas“. Per šį projektą lopšelio-darželio lauko įrangai įsigyti skirta 30 000 eurų ir 3000 eurų vidaus įrenginiams, skatinantiems fizinį aktyvumą. Rudenį mūsų kieme buvo sumontuoti didieji žaidimų įrenginiai. 2017 m. už 1100 eurų įsigijome 3 smėlio dėžes su dangčiais.

Kasmet, iki gegužės 1 d., gyventojai gali pateikti Mokesčių inspekcijai prašymą, kad 2 proc. jų praeitais metais sumokėtų gyventojų pajamų mokesčio, būtų pervesta turinčiai teisę gauti paramą įstaigai ar organizacijai (pvz. lopšeliui-darželiui, kurį lanko Jūsų vaikas). Skirdami 2 proc. gyventojų pajamų mokesčio nesumažinsite savo šeimos biudžeto, nes lėšos išskaičiuojamos iš praeitais metais valstybei Jūsų jau sumokėto pajamų mokesčio.

Primename, kad norintys Varėnos „Žilvičio“ vaikų lopšeliui-darželiui pervesti 2 proc. valstybei sumokėto gyventojų pajamų mokesčio dalį, tai gali padaryti taip:
Elektroniniu būdu per EDS;
Tiesiogiai įteikti užpildytą prašymo FR0512 formą savo gyvenamosios vietos apskrities valstybinės mokesčių inspekcijos teritorinio skyriaus darbuotojui;
Išsiųsti voką su užpildyta prašymo FR0512 forma savo gyvenamosios vietos apskrities valstybinės mokesčių inspekcijos teritoriniam skyriui: Alytaus apskrities valstybinės mokesčių inspekcijos Varėnos poskyriui, J. Basanavičiaus g. 7, 65182 Varėna arba Deklaracijų tvarkymo skyriui, Neravų g. 8, 66402 Druskininkai.

Lopšelio-darželio rekvizitai:
Varėnos „Žilvičio“ vaikų lopšelis-darželis
Parko g. 6, 65192 Varėna
Įstaigos kodas – 190090525

Deklaravimo FR0512 formą ir pildymo instrukciją galite rasti mūsų internetinėje svetainėje https://www.varenoszilvitis.lt rubrikoje „Tėveliams“ skyrelyje „Parama“.

Kviečiame ir šiemet paremti „Žilvičio“ vaikų lopšelį-darželį skiriant 2 proc. paramą. Suteikta parama bus panaudota lopšelio-darželio vaikų ugdymo aplinkos kūrimui, lauko priemonėms, ugdymo priemonėms įsigyti.

Apie labdaros ir paramos lėšų panaudojimą Jus informuosime. Eriko močiutės paaukoti 100 eurų taip pat pagelbėjo įsigyjant 3 smėlio dėžes.   

 Dėkojame už Jūsų paramą!

Su pagarba
l. e. p. direktorė Rimutė Latvienė