Nuotolinis vaikų ugdymas

Mieli tėveliai,
informuojame, kad nuo kovo 30 dienos lopšelyje-darželyje pradedamas nuotolinis vaikų ugdymas.
Facebook paskyroje , pateiksime savaitės ugdomųjų užduočių vaikams paketą. Visos užduotys rekomendacinio pobūdžio, stengsimės, kad būtų lengvai suprantamos, atliekamos iš kiekvienuose namuose esančių daiktų, priemonių. Atlikę užduotis, darbelių, užduotėlių nuotraukas, tikimės, kad atsiųsite facebook‘ą, komentarus. Mums svarbus grįžtamasis ryšys ir vaikų ugdymosi pasiekimai.
Nuotolinio ugdymo metu labai svarbu Jūsų – tėvelių/globėjų psichologinė sveikata, vaiko saugumo jausmo užtikrinimas, dienos ritmo laikymasis. Būkite stiprūs ir ramūs. Atsiminkite, jūs neprivalote visą dieną jų užimti įvairiomis užduotimis, vaikai turi gauti progą pabūti vieni (patys su savimi), turi patys susigalvoti, ką veikti.
Mes puikiai Jus suprantame ir esame ryšyje su Jumis. Bendradarbiaukime!
Kilus klausimams visada galite kreiptis į grupių auklėtojas, pagalbos vaikui specialistes l.e.p direktorę Rimutę Latvienę (831052096)
Su Jumis nuolatos palaikysime ryšį, teiksime konsultacijas ir lauksime atsiliepimų, nuotraukų apie ugdymo turinio įgyvendinimą, pasiūlymų, ką reikėtų keisti, tobulinti.

Tik mūsų glaudaus bendradarbiavimo dėka, tikimės, bus užtikrintas prieinamas ir kokybiškas nuotolinis ugdymas Jūsų ir mūsų vaikams.
Kantrybės, supratingumo ir tolerancijos vieni kitiems!